dinar_umutgazetesi@hotmail.com

 Ana Sayfa   

 Künye   

Dinar Protokolünden Haydarlı Ziyareti
Dinar Protokolünden Haydarlı Ziyareti

Dinar ilçe protokolü üyeleri Dinar’a bağlı Haydarlı Kasabası’na giderek ilk önce Belediye Başkanı Osman Överi hemen akabinde ise Haydarlı Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ettiler.

2003-2004 yılında Eğitim-Öğretime başlayan Haydarlı yatılı Bölge Orta Okulunu ziyaret eden Dinar Protokolü okulun bütün hizmet binalarını gezerek öğrencilerle akşam yemeği yedi. Öğrencilerle yemekte buluşan Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula, öğrencilere aldıkları hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu.

Haydarlı Yatılı Bölge Orta Okulu Müdürü Halil Turhan Protokol üyelerine okul hizmet binası içinde bulunan anasınıfını, derslikleri, yatakhaneleri, oturma yerlerini, TV salonunu ve bir çok hizmet bölgelerini tek tanıtarak gösterdi. 5 yıldızlı otel seviyesinde olan okulu çok beğenen ilçe protokolü verilen hizmetten ötürü tüm görevlilere teşekkür etti.

Protokol Öğrencilerle Akşam Yemeği Yedi

Protokol üyeleri Haydarlı Yatılı Bölge Orta Okulunun yemekhane bölümünde 240 öğrenci ile birlikte akşam yemeği yedi. Kendi yemeklerini kendileri tabldotlarla alan ilçe protokolü ayrı ayrı dörder kişilik masalara oturarak öğrencilerle iç içe yemek yedi. İlçe Kaymakamı Avni Kula yemekten sonra yaptığı konuşmada, “Sizleri burada gördüğünüz bütün büyükleriniz ile ziyaret edelim dedik. Burada bulunan büyükleriniz sizin geçtiğiniz sıralardan geçtiler. Sizleri burada iyi bir şekilde görmekten çok mutluyuz. Öğretmenlerimizin sizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı da teşekkür ederim. Sizlerden istediğimiz derslerinize çok çalışmanızdır. Bizler emekli olduktan sonra bizlerin yerine sizler geleceksiniz” dedi.

Belediye Başkanı Saffet Acar ise, “Kaymakamımızın da söylediği gibi sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerden derslerinizde başarılı olmanızı istiyoruz” diyerek www.sınavkurdu.com adlı siteye girmeleri için öğrencilere şifreli kartlardan dağıttı.

240 öğrenciye 240 adet aktivasyon kartının dağıtıldığı yemeğe İlçe Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Cumhuriyet Başsavcısı Müslüm Arslan, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Asil Aydın, Cumhuriyet Savcıcı Mehmet Şekerci, Emniyet Müdürü Ahmet Yapar, Milli eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu, Şube Müdürleri katıldı.  

  Bu Haberi Sizden Önce 327 Kişi Görüntüledi...

   
 
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın E-mail Adresi :
 
Adınız Soyadınız
Yorumunuz

Yorumlar 
 

 

 

  


- İHALE İPTAL İLANI 
- Başkan Topçu AECM Toplantısına Katıldı 
- Dinar’da Uyuşturucu Operasyonu 4 Kişi Yakalandı 
- Konut Fİyatları Düşecek  
-  
- “Kesinlikle Tek Liste Tek Aday Olacak” 
- Satış İlanı  
- 600 Öğrenciye Yardım Yapıldı 
- OSB YENİ BAŞKANI SEÇİLDİ 
- Belediyeler Birliği Toplandı  


   Ziyaretçi Sayısı:  

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu