dinar_umutgazetesi@hotmail.com

 Ana Sayfa   

 Künye   

DİNAR PANCAR KOOP’DAN ÇİFTÇİLER İÇİN ÖZEL PROTOKOL
DİNAR PANCAR KOOP’DAN ÇİFTÇİLER İÇİN ÖZEL PROTOKOL

Dinar Pancar Ekicileri kooperatifi çiftçi üyelerinin tüm tarımsal kredi hizmetlerinden yararlanması için Yapı Kredi Bankası ile 3 yıllık bir kredi protokolü imzaladı. Pancar kooperatifi adına ilk imzayı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Topçu attı. Bu imzalanan protokol ile birlikte Yapı Kredi Bankası’nın her türlü tarımsal kredi imkanlarından faydalanacak olan Kooperatif üyeleri tam 3 yıl boyunca kredi hizmetini alabilecekler.

Dinar Pancar Kooperatifinde gerçekleşen kredi protokolü imza törenine Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Topçu, Dinar Pancar koop Başkan Vekili Nuri Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yapı Kredi Perakende Bankacılık Doğu Antalya saha müdürü İhsan Kılıç, Yapı Kredi Dinar Şube Müdürü Nihat Türk ve Yapı Kredi Tarım Bankacılığı Akdeniz Bölge Yöneticisi Fatih Çaldemir  katıldı. İmza merasiminde bir konuşma yapan Yapı Kredi Perakende Bankacılık Doğu Antalya Saha Müdürü İhsan Kılıç; ‘Yapı Kredi olarak, kuruluşumuzdan bu yana tarım sektörüne destek veriyoruz. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışı ile bizim bu alandaki yenilikçi çalışmalarımız sayesinde tarım sektörü 2012 yılında öncelikli alanlarımızdan biri haline geldi. Dinar Pancar ekicileri Kooperatifi ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği anlaşması ile Ege Bölgesinin pancar üretimi açısından en zengin beldelerinden biri olan Dinar’daki pancar ekicilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tarımsal kredi fırsatları ve verimli kart ile büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Verimli kart sahibi çiftçilerimiz anlaşmalı üye işyerlerinde vade farksız alışveriş , taksit ve indirim imkanlarından faydalanabiliyor’ dedi.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI TOPÇU: “HER ŞEY ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN”

Yapı Kredi Bankası ile Dinar Pancar Kooperatifi arasında yapılan tarımsal kredi protokolü imza töreninde çiftçilere yönelik bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Topçu; Bu imzalanan protokol sayesinde kooperatif üyelerinin yapı kredi bankasının çiftçilere yönelik sunduğu tarımsal kredilerden yararlanacakları ve verimli kart sayesinde ise vade farksız taksit ve indirimlerden yararlanabileceklerini ifade ederek; ‘Bütün bu yaptığımız anlaşmalar çiftçilerimizin daha rahat ve kolay tarım yapabilmelerini sağlamak içindir’ dedi.  

  Bu Haberi Sizden Önce 859 Kişi Görüntüledi...

   
 
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın E-mail Adresi :
 
Adınız Soyadınız
Yorumunuz

  Bu Habere Yapılan Yorumlar 
 

 

 

  ERDOĞAN AKIN ERDOĞAN AKIN
Okunan Yazı Eleştirilir...
Ziya AKtaş Ziya AKtaş
Devlet Büyüklerine Hakaret İddiası ...
Kemal AKTAŞ Kemal AKTAŞ
SEÇİM SONUCU ANALİZİ...
Eyüp Şahin Eyüp Şahin
Yemek kültürümüz...
Ayhan Kalkan (Konuk Yazar) Ayhan Kalkan (Konuk Yazar)
AYDEDENİN KÖŞESİNDEN...
Prof. Dr. MUSA  BİLGİZ Prof. Dr. MUSA BİLGİZ
Âkif’te Din ve Millet Şuuru...
HİLMİ ÇALIŞKAN      (Fahri Yazar) HİLMİ ÇALIŞKAN (Fahri Yazar)
HAZİRAN 2015 MİLLETVEKİLİ SEÇİMİNE GİDERKEN!...
Prof. Dr.MUSA  BİLGİZ Prof. Dr.MUSA BİLGİZ
Peygamberimiz Çocuklara Dua Ederdi ...
İsmail YILMAZ İsmail YILMAZ
Yerel Seçimin Derecesi Yüksek Olacak...
Şeref  AKTAŞ Şeref AKTAŞ
HÜKÜMETİ DEVİREMEYENLER-1...

 

- 09:13 YAŞAR ÇAVUŞ 2015 SEÇİMLERİ
- 08:50 mustafa Öz
- 08:14 recep taş
- 08:15 yaşarçaqvuş ermenek
- 05:24 mustafa Öz
- 08:52 yaşar çavuş doğal gaz
- 11:18 yaşar cavus
- 03:12 bahri kılınçel
- 09:21 ismail güneş
- 07:57 CEMİL ATEŞ

   Ziyaretçi Sayısı:  

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu